Tüm canlı bahisler
Skorbordlar
İstatistikler
47'   Tvaakers IF: 3. Köşe vuruşu
28'   Romanya U21: 2. Köşe vuruşu
27'   Kuzey İrlanda U21: 1. Köşe vuruşu
26'  Romanya U21
1. Köşe vuruşu
23'  FA 2000 U21
2:0
45'+2  Hırvatístan U21
0:5
62'  Ermenistan U21
4. Köşe vuruşu
19'  FA 2000 U21
1. Köşe vuruşu
45'+2  Hırvatístan U21
9. Köşe vuruşu
42'  Hırvatístan U21
0:4
35'  Mısır
4. Köşe vuruşu
Futbol
Futbol
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Geri kalan süre   
Uluslararası
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
Devre
Çek Cumhuriyeti
0:3
Kuzey Irlanda
1.5
+33
Stadyum
Devre
Mısır
0:0
Botsvana
1.5
+15
Brezilya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
2'
Botafogo PB U20
0:0
AS Arapiraquense AL U20
+
Stadyum
4'
Novo Hamburgo U19
0:0
Criciuma EC U19
2.5
+30
 
1. Devre
1.5
 
Uluslararası Genç
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
Devre
San Marino U21
0:5
Hırvatístan U21
2.5
+32
Stadyum
29'
Romanya U21
0:0
Kuzey İrlanda U21
1.5
+49
 
1. Devre
0.5
 
Stadyum
75'
Ermenistan U21
0:1
İtalya U21
0.5
+32
İsveç
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
47'
IK Oddevold
0:0
Tvaakers IF
1.5
+17
Danimarka Amatör
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
32'
FA 2000 U21
2:0
Hvidovre U21
3.5
+30
 
1. Devre
0.5
 
Basketbol
Basketbol
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam puan   
İsrail
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
2/4
Ironi Naharia
41:31
Ironi Ness Ziona
0:8.5
158.5
+36
Yer
1/4
Maccabi Tel-Aviv
12:18
Hapoel Eilat
0:8.5
173.5
+27
Tenis
Tenis
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Maçtaki set   
ATP
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Tenis kortu
3.Set
Pella, G.
1:1
Gojowczyk, P.
 
0 6 : 6 0
 
+4
Tenis kortu
3.Set
Evans, Dan
1:1
Tomic, B.
 
0 : 0
 
+14
WTA
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Tenis kortu
3.Set
Rogers, Shelby
1:1
Maria, T.
 
2 : 3
 
+14
Tenis kortu
1.Set
Kuznetsova, S.
0:0
Muchova, K.
 
1 : 3
 
2.5
+17
Challenge
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Tenis kortu
2.Set
Ilkel, C.
1:0
Bonadio, R.
 
5 : 2
 
2.5
+12
Tenis kortu
1.Set
Ignatik, U.
0:0
Pellegrino, A.
 
2 : 2
 
2.5
+17
Buz hokeyi
Buz hokeyi
Tahmin  
Üçte biri kim kazanır?  
Sonraki gol  
Goals overall   
ABD
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Yer
1.P
OTT Senators
0:0
MIN Wild
3.5
+22
Yer
1.P
NY Islanders
0:1
STL Blues
4.5
+23
Yer
1.P
NJ Devils
2:1
FLA Panthers
7.5
+23
Yer
1.P
BOS Bruins
1:0
ANA Ducks
4.5
+21
Rusya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Yer
3/3
Neftekhimik Niznekamsk
1:1
Sibir Novosibirsk
2.5
+18
Yer
3/3
Ak Bars Kazan
3:1
Avto Yekaterinburg
4.5
+17
Yer
2/3
Dynamo Moskova
3:2
Metallurg Magnitogorsk
6.5
+15
Yer
3/3
HC Ryazan
1:0
Gornyak Uchaly
+
Yer
3/3
Buran Voronezh
2:3
Toros Neftekamsk
6.5
+16
Hentbol
Hentbol
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam gol   
Danimarka
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
2/2
FHK Elite
21:15
Nordsjaelland Handball
0:6.5
58.5
+2
Slovenya
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
2/2
ZRK CC Mesnine (K)
19:16
ZRK Velenje (K)
0:4.5
52.5
+6
Futsal
Futsal
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Toplam gol   
Çek Cumhuriyeti
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Yer
1/2
Kajot Helas Brno
0:1
FC Balticflora Teplice
 
Masa tenisi
Masa tenisi
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Toplam puan   
Uluslararası
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Yer
1.Set
Vrablik, Jiri
0:0
Happek, Sven
 
2 : 2
 
58.5
+2
 
Yaklaşan
6h
24h
Hepsi
Top
Futbol
Basketbol
Tenis
Voleybol
Tahmin  
YD / Set / Devre  
Geri kalan süre   
 
 
1
X
2
1
X
2
 
+
-
14:00
Nykobing F.(K)
Hentbol
Silkeborg Voel KFUM (K)
51.5
+16
14:15
FSV Frankfurt
Futbol
Homburg
2.5
+29
14:15
Fgura United FC
Futbol
Mqabba FC
2.5
+30
14:15
Glasspool, L.
Tenis
Redlicki, Ma.
2.5
+3
14:30
CA San Telmo
Futbol
CA Colegiales
2.5
+29
14:30
Sonego, L.
Tenis
Tsonga, Jo-W.
2.5
Sonego, L. - Tsonga, Jo-W.
+8
14:30
Mannarino, A.
Tenis
Dzumhur, D.
2.5
+4
14:15
Allertova, Denisa
Tenis
Minella, M.
2.5
+8
14:30
Tipsarevic, Janko
Tenis
Moutet, C.
2.5
Tipsarevic, Janko - Moutet, C.
+8
14:30
Mejia, N.
Tenis
Bellucci, T.
2.5
+3
14:30
Novikov, D.
Tenis
Roelofse, R.
2.5
+3
14:30
Pervolarakis, M.
Tenis
Sauer, J.
2.5
+3
14:30
FC Bayern Münih
Basketbol
Telekom Bonn
166.5
+36
14:40
David, Petr
Masa tenisi
Shamruk, Gleb
 
14:45
Fransa
Futbol
Türkiye
2.5
+123
14:45
Bulgaristan
Futbol
Ingiltere
2.5
+102
14:45
İzlanda
Futbol
Andorra
3.5
+84
14:45
Litvanya
Futbol
Serbia
2.5
+98
14:45
Kosovo
Futbol
Karadağ
2.5
+101
14:45
Moldova
Futbol
Arnavutluk
1.5
+80
14:45
Ukrayna
Futbol
Portugal
2.5
+104
14:45
US Citta Di Pontedera
Futbol
Pistoiese
2.5
+26
15:00
Talleres RE
Futbol
CA Acassuso
2.5
+29
15:00
Dominik
Futbol
Nikaragua
2.5
+12
15:00
Pliskova Kristyna
Tenis
Bolsova Zadoinov, A.
2.5
Pliskova Kristyna - Bolsova Zadoinov, A.
+8
15:00
BUF Sabres
Buz hokeyi
DAL Stars
5.5
+23
15:20
Gonzales, Eduardo
Masa tenisi
Shouman, Mohamed
 
15:30
Fram Reykjavik
Hentbol
IR Reykjavik
53.5
+4
16:00
Real Garcilaso
Futbol
Cesar Vallejo
2.5
+40
16:00
Celikbilek, A.
Tenis
Quiroz, R.
2.5
+3
16:00
Bangoura, Sekou
Tenis
King, E.
2.5
+3
16:00
Drape, Jack
Tenis
Peniston, Ryan
2.5
+3
16:00
Redlicki, Ma.
Tenis
Peliwo, F.
2.5
Redlicki, Ma. - Peliwo, F.
+3
16:00
Benes, Michal
Masa tenisi
Chtchetinine, Evgueni
 
16:10
Agropecuario Argentino
Futbol
CA Platense
1.5
+29
16:30
Fortaleza FC
Futbol
Barranquilla Fc
2.5
+39
16:30
Boyaco Chico
Futbol
Atletico Fc
2.5
+39
16:30
Bogota Fc
Futbol
Tigres Fc
2.5
+39
16:30
Leones FC
Futbol
Orsomarso
2.5
+39
16:30
Llaneros Fc
Futbol
Deportes Quindio
2.5
+39
16:30
Club Cortulua
Futbol
Valledupar Fc
2.5
+39
17:00
WAS Capitals
Buz hokeyi
COL Avalanche
5.5
+23
18:00
Venezuela
Futbol
Trinidad Tobago
2.5
+2
18:00
CSD Rangers
Futbol
Deportes Magallanes
2.5
CSD Rangers - Dep. Magallanes
+2
18:00
Sint Maarten
Futbol
Guadalup
3.5
+1
18:00
Pospisil, Vasek.
Tenis
Mmho, M.
2.5
Pospisil, Vasek. - Mmho, M.
+3
18:00
Ritschard, A.
Tenis
Cozbinov, A.
2.5
Ritschard, A. - Cozbinov, A.
+3
18:00
JC Aragone
Tenis
Lokoli, L.
2.5
JC Aragone - Lokoli, L.
+3
18:30
Basquete Cearense
Basketbol
Rio Claro Basquete
154.5
+16
19:00
Guarani SP
Futbol
Botafogo SP
1.5
+39
19:00
Atletico GO
Futbol
Ponte Preta SP
2.5
+40
19:00
Sport Recife PE
Futbol
Cuiabá / MT
2.5
+40
19:00
Surinam
Futbol
Saint Vincent And The Grenadines
2.5
+12
19:00
Atl. Rafaela
Futbol
Instituto
2.5
+29
19:15
Aguada
Basketbol
CS Deportivo Sayago
161.5
+1
19:15
Club Bigua de Villa Biarritz
Basketbol
Atletico Atenas
163.5
+1
19:15
Hebraica Macabi
Basketbol
Capitol
161.5
+1
19:30
MIA Heat
Basketbol
ATL Hawks
221.5
+1
19:38
WAS Nationals
Beysbol
STL Cardinals
6.5
WAS Nationals - STL Cardinals
+16
20:00
Guyana
Futbol
Antigua Barbuda
2.5
+12
20:00
Kozlov, S.
Tenis
Song, Evan
2.5
Kozlov, S. - Song, Evan
+3
20:00
Boca Juniors
Basketbol
Gimnasia de Comodoro
150.5
+1
20:00
MEM Grizzlies
Basketbol
CHA Hornets
216.5
+1

Bahigo Canlı bahisler & tahminler hakkında daha fazla bilgi

 Canlı bahislerin heyecanını her gün yeni bahisler ve en iyi oranlarla Bahigo’da yaşayın.
 
Kim FC Basel ve FC Zürih arasındaki mücadelede hangi takım golü bulacak? Roger Federer ABD Açıkta Andy Murray´a karşı sonraki oyunu kazanır mı?Real Madrid Barcelona arasındaki maçta ilk yarıda kaç gol atılır? – Bunlar bizim canlı bahislerimize birkaç örnek! Ayrıca her zaman farklı spor dallarını birleştirebilirsiniz.
 
Bunların dışında canlı bahis sistemimizde maçların gidişatını dakika dakika takip edebilir ve karşılaşmaların hangi televizyon kanalları tarafından saat kaçta yayınlandığı bilgisine de ulaşabilirsiniz. Bunların dısında canlı bahis sistemimiz karsılasmalara ait detaylı istatistikleri de sunmaktadır. Bu istatistikler; oyuncular, takımlar, takımların daha önce oynadıkları karşılaşmaların sonucları ve daha bircok detaylı bilgiyi icermektedir. Canlı bahis istatistikleri bu bilgilerin dışında takımların tarihçeleri, performansları ve bahis çeşitlerine ait grafikleri de içermektedir. Şimdi hemen kendiniz deneyin!
Bahis kuponu 

Haftanın Talihlileri

  • Al...o
    $ 28,638.69
  • Fl...n
    $ 18,763.33
  • St...n
    $ 8,430.07

Promosyonlar

Hoş geldin Bonusunuzu aldınız mı? 550₺'ye kadar %100 Spor bahisleri veya 1000₺'ye kadar %100 Casino Bonusu sizin olsun!
Her hafta yeni bir oyunda free spin kazanın! Bu haftanın seçilen oyununu kontrol ettiniz mi?
Her Bitcoin ve CepBank yatırımınıza 500₺'ye kadar %20 Bonus fırsatını kaçırmayın!
Oran
Desimal (1,23)
image
Lütfen bekleyiniz
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz
Talebiniz işleme alınmıştır